Планова ротація Батальйону міліції особливого призначення «Львів» стала особливою, позаяк саме у день відправлення бійців на Схід України на них чекав такий бажаний і затребуваний подарунок – п'ять броньованих позашляховиків, переобладнаних під всюдиходи.

Справу можна вважати виконаною, лише за умови доведення її до кінця. Підсумком успішної взаємодії між координатором Батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», ректором Львівського державного університету внутрішніх справ Валерієм Середою, Благодійним Фондом Ростислава Мельника та небайдужими львів'янами, стала передача ключів від 5-ти броньованих всюдиходів на очах у розчулених родичів українських сміливців, безпосередньо після шикування.

Автопарк БПСМОП "Львів" поповнили: Нісан Патрол, Нісан Навара та Міцубісі Л-200, закуплені за кошти Фонду, Джип Гранд Черокі, придбаний небайдужими колегами бійців Батальйону "Львів", та просторий мінівен Шевроле, подарований 72-річним пенсіонером, львів'янином Едуардом Карасіком.

Щоправда, це була далеко не перша і навіть не друга зустріч бійців Батальйону «Львів» зі своїми новими залізними побратимами. Перші оглядини відбулися відразу ж після прибуття джипів із-за кордону.

Три повнопривідні позашляховики, придбані за кошти Благодійного фонду, разом із двома іншими автівками, подарованими з рук патріотів, пройшли бронювання у одній із автомайстерень у Перемишлянах. Загалом, адаптація спецтранспорту обійшлася благодійникам у понад 600 тисяч грн. Заздалегідь, перед від'їздом, техніку вдалося випробувати в польових умовах.

«Ми дали можливість цим автомобілям проявити себе в умовах, подібних до бойових, та ще й при повному завантаженні, - каже Володимир, боєць Батальйону «Львів» (позивний "Леся"), - в екіпажах перебувало по п’ятеро бійців, спорядження та спецобладнання. Скажу відверто, ці всюдиходи виправдали всі наші сподівання. Ми оперативно рухалися і по ярах, і по снігах, і по болотах… Жодних нарікань»

Цього разу, для успішного результату було докладено чимало зусиль. «Ми вчинили мудріше. Спочатку спеціально запросили хлопців, бійців Батальйону «Львів», аби вони підказали нам, що саме із цими машинами треба зробити, - розповідає голова Благодійного Фонду,- а вже отримавши їхні настанови, наші феноменальні перемишлянські автомеханіки перетворили ці джипи на куленепробивні всюдиходи. Тепер на озброєнні Батальйону "Львів" - нова броньована техніка"

«Зараз нам залишається побажати хлопцям, щоб їм все вдалося! А наша місія тут, в тилу, максимально мобілізуватися і допомогти їм виконати всі завдання, поставлені на передовій", – підсумовує Ростислав Мельник.

Завдання бійців Батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» пов’язані із патрулюванням території, зачистками, виявленням ворожих терористичних підрозділів та несення служби на блокпостах. Для оперативності виконання бойових завдань, роль позашляховиків у цій справі неможливо переоцінити.
"Перед автомеханіками постало складне, експериментальне і творче завдання", - розповідає господар майстерні Володимир Кулеба. "Ці повнопривідні джипи іноземного виробництва прибули до нас у хорошому стані, однак, аби забезпечити їхню надійну експлуатацію , ми зробили їм повний технічних огляд, забезпечили новими замінниками, підсилили ходову, і, головне, по усьому кузову закрили металевою бронею, що збільшило вагу кожної із цих машин більш як на півтонни", - зізнається пан Володимир.

До слова, кузовні роботи по бронюванню здійснені настільки ювелірно, що з першого погляду важко навіть визначити, що перед нами: справжні оперативні броньовані автомобілі чи цивільні паркетники. А це особлива перевага для розвідки та виявлення диверсійних груп, резюмують бійці Батальйону "Львів".
«Найголовніше, що вдалося сьогодні зробити - це направити у потрібне і дієве русло зусилля усіх небайдужих людей, - впевнений координатор Батальйону «Львів», ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Валерій Середа. - Важливо бути на передовій і відчувати, що тут за тебе переживають, не забувають, готові тобі допомогти. І за таких умов, по собі знаю, ще більше хочеться захищати власний народ", - додає бойовий генерал-майор міліції, який особисто ніс службу на Східному фронті.

Усім, хто зараз воює із агресором, найбільше потрібна адресна і конкретизована підмога від тилу. Спільними, скоординованими зусиллями простих людей сьогодні вдалося реалізувати конкретне завдання. Броньовані, всюдихідні, маневрені автомобілі - саме те, що потрібно для безпеки життя бійців та ефективного виконання ними військових завдань.


А зробити особистий вклад у перемогу України сьогодні може кожен. До ініціатив Благодійного Фонду Ростислава Мельника можна долучитися, надіславши електронного листа із своїми координатами на адресу : Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

НОВИНИ

Благодійний Фонд Ростислава Мельника
це благочинна організація, створена для

Благодійний Фонд Ростислава Мельника
це благочинна організація, створена для

Благодійний Фонд Ростислава Мельника
це благочинна організація, створена для

ОСТАННІ НОВИНИ

 • Голова Благодійного Фонду Ростислава Мельника та координатор батальйону «Львів» Валерій Середа продовжують допомагати військовим у зоні АТО

  На жаль, зараз ми живемо у такий час, коли не можна бути осторонь, а будь-яка допомога є на вагу золота, немов ковток повітря. Адже, за відсутності необхідного обладнання, за лічені секунди може...

  Детальніше...  
 • Ростислав Мельник: Пам’яті героїв Євромайдану – Небесній Сотні!

  «Розп'ято нас між заходом і сходом. Що не орел – печінку нам довбе. Зласкався, доле, над моїм народом. Щоб він не дався знівечить себе! – Ліна Костенко»

  Детальніше...  
 • Експерти про Стратегію розвитку Львівщини

  Експерти про Стратегію розвитку Львівщини до 2027 року: успішна реалізація Стратегії неможлива без тісної співпраці місцевих органів влади з громадянським суспільством...

  Детальніше...  
 • Ростислав Мельник: «90% жителів Львівщини допомагають бійцям АТО»

  Суспільно-політична ситуація у Львівській області упродовж останніх років є досить нестійкою, враховуючи як політичний, так і економічний стан в нашій державі.

  Детальніше...  
 • Ростислав Мельник: перші кроки по відбудові культурної пам’ятки зроблено

  Відновлення культурних пам’яток є юридично складною процедурою, а також дуже відповідальною справою. Тому розпочинається цей процес не з заливки фундаменту, а з ретельно розроблених формальних документів, адже все має відповідати – архітектурний проект, ескізи, історичні форми та...

  Детальніше...  
 • Бійці повинні знати, що вони і їх родини не покинуті…

  На Львівщині підписано Меморандум між військовими, державними, громадськими та бізнесовими структурам. Про це на конференції у Львівському Прес-клубі журналістам розповіли Голова Благодійного фонду Ростислав Мельник...

  Детальніше...  
 • «На Львівщині нова ініціатива із вирішення житлових питань учасників АТО», - Ростислав Мельник.

  Сьогодні на Сході герої захищають територіальну цілісність України. Вони мужньо відстоюють кожний сантиметр нашої рідної землі. У кожного учасника АТО є свої мотиви участі в цій війні, але...

  Детальніше...  
 • Ростислав Мельник: «Волонтером сьогодні мусить стати кожен»

  Майже рік на Донбасі триває АТО, а фактично - війна. І що не день, то сумні звістки про загиблих і поранених. Жахливе протистояння наростає. Причому з використанням сепаратистами новітніх озброєнь, які постачає Росія. У результаті обстрілів дуже велика кількість жертв...

  Детальніше...  
 • Благодійний фонд проводить реабілітацію поранених в АТО бійців

  В наш час чимало слів звучить про розвиток країни. Але перш, ніж досягти розвитку, нам потрібно багато зробити: перебудувати країну на засадах правди та справедливості; здійснити реформи та позбутися корупції; перемогти у війні за національну єдність та незалежність...

  Детальніше...  
 • Ростислав Мельник: "На озброєнні Батальйону "Львів" - нова броньована техніка"

  Планова ротація Батальйону міліції особливого призначення «Львів» стала особливою, позаяк саме у день відправлення бійців на Схід України на них чекав такий бажаний і затребуваний подарунок – п'ять броньованих позашляховиків, переобладнаних під всюдиходи...

  Детальніше...  

КОНТАКТИ

(032)235 07 20,
(067)124 44 44


info@fundmelnyk.org


79019 м.Львів, вул. Торф'яна, 21